خردسالان

 کودکان از چه زمانی باید به فراگیری زبان دوم بپردازند؟

بررسی‌ها نشان داده است اگر کودک در سن زبان‌آموزی یعنی قبل از ۷ سالگی زبان دوم را بیاموزد، مهارت بهتری در تکلم زبان دوم و لهجه خواهد داشت. هرچه سن بالاتر رود، یعنی از حدود ۱۰ سالگی به بعد توانمندی فرد در صحبت کردن به زبان دوم  زبان کاهش می‌یابد. یعنی  نرسیده به سن بلوغ و تا زمانی که Language Acquisition Device  (یادگیری زبان به صورت اکتسابی ) در مغز فعال باشد در این صورت بهترین دوره یادگیری زبان دوم است.

زبان انعکاس با برپایی کلاسهای کودکان چهار تا شش سال، بستر مناسبی را جهت نیل به این هدف  فراهم ساخته است. آنچه در ادامه خواهد آمد، راهنما و چشم انداز فعالیتهای ده ساله این گروه می باشد.

کتاب های Super Sufari با چهار شخصیت پولی، لئو ، مایک و جینا در یک ماجراجویی هیجان انگیز از طریق هنر،داستان ، کاردستی و نقاشی به کودکان آموزش می دهد.آموزش زبان با کتاب های فوق مهارت خلاقیت، حسی و حرکتی و تمرکز خردسالان را افزایش می دهد. خردسالان با این چهار حیوان دوست داشتنی وارد دنیای واقعی می شوند که علاوه بر لذت بازی با هم اهمیت اشتراک گذاری و دیگر ارزش های اجتماعی را کشف میکنند.

دوره آموزشی خردسالان مخصوص گروه سنی ۴ تا ۶ سال می باشد. که از اهداف این دوره می توان به علاقه مند نمودن خردسال به زبان انگلیسی ویادگیری ابتدائی او با زبان انگلیسی همراه با بازی، خواندن شعر، رنگ آمیزی، درست کردن کاردستی در محیطی شاد می باشد